Активирање на вода

Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Активирање на вода. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
Досега, ние се фокусиравме на производство на најдобри Активирање на вода производи, од Тајван до Океанија, Јапонија, Јужна Кореја, земјите од Југоисточна Азија и земјите од Европа и Америка, повеќе и повеќе купувачи почнаа да ги избираат нашите производи, а производите добро ги освоија целиот свет Репутација. Ние цврсто веруваме дека преку искрена соработка, можеме да воспоставиме добра соработка, ве молиме слободно контактирајте не, дефинитивно ќе ги обезбедиме нашите професионални информации, производи со најдобар квалитет, најповолна цена и брза услуга за да ги исполниме вашите барања. Ако ви треба детален понуда, слободно контактирајте не.
  • Активирање на вода - P00000A035
Активирање на вода
модел - P00000A035
Вода за активирање на пептиди
100мл

Содржи 68 видови природни активни пептиди извлечени од треска од Мареј.Различно од другите синтетички пептиди или преработени пептиди на пазарот,Со експерименти е докажано дека пептидите на Мареј треска и помагаат на кожата да остане цврста.Направете ја кожата повлажна,цврсто,смирено црвенило,и ефикасно помагаат во состојбата на кожата.

Тонерот ја навлажнува и продира во кожата за континуирано навлажнување.Има адстрингентни и прочистувачки функции,го регулира прекумерниот себум и го балансира лачењето на маснотии,ја враќа pH вредноста на површината на кожата,и овозможува последователните производи за нега на кожата подобро да се апсорбираат.
Enquiry Now
производи Листа
Пептиден гел30 мл Содржи 68 видови природни активни пептиди извлечени од треска од Мареј.Различно од другите синтетички пептиди или преработени пептиди на пазарот,Со експерименти е докажано дека пептидите на Мареј треска и помагаат на кожата да остане цврста.Сертифициран од меѓународниот INCI,ги поминал тестовите за иритација на кожата и цитотоксичност,без додавање на конзерванси,вештачки бои и вкусови,и не предизвикува оптоварување на кожата.Може целосно да ја смири уморната кожа и проблематичната кожа,освежувачки и навлажнувачки,поправка,осветли сувите линии,мазни фини линии,помогне на кожата да ја надополни влагата,зголемување на мазноста и нежноста на кожата
Вода за активирање на пептиди100мл Природните мали молекули на морски биоактивни пептиди. Ја има положено меѓународната сертификација INCI,ги поминал тестовите за иритација на кожата и цитотоксичност. Без конзерванси,вештачки бои и мириси. Главната состојка е мала молекула на морски биоактивен пептид,Со експерименти е докажано дека пептидот Муреј на треска и помага на кожата да ја одржи цврстината.Може сеопфатно да ја ублажи уморната кожа и проблематичната кожа,навлажнува и поправа,осветли сувите линии,мазни фини линии,зголемување на мазноста и нежноста на кожата,направете ја кожата похидрирана,цврсто,смирено црвенило,и ефикасно помагаат во состојбата на кожата.
Пептид крем30 мл Главната состојка е мала молекула на морски биоактивен пептид.Со експерименти е докажано дека пептидот Муреј на треска и помага на кожата да ја одржи цврстината.Сертифициран од меѓународниот INCI,ги поминал тестовите за иритација на кожата и цитотоксичност,без додавање на конзерванси,вештачки бои и вкусови,и не предизвикува оптоварување на кожата.Кремот за лице ја надополнува влагата и богатото масло додека хидратира,правејќи ја кожата еластична и сјајна,поправка на бариерата на кожата за да се заклучи влагата,оставајќи го полни,дебеличка и еластична.Спречете го стареењето на кожата,затегнете и измазнете фините линии,ублажување на сувост и непријатност на кожата,и враќање на младешкиот изглед.Може да се користи според различни временски зони.На пример,Причината за користење ноќен крем пред шминкање наутро или пред спиење е тоа што ефектот на поправка на кожата е подобар за време на спиењето..